Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pridanie Qubino modulov
#1
Zdravím,
snažím sa v Homey pridať do systému Qubino žalúziový modul ale nedarí sa mi. Pri pridávaní mi Homey normálne prejde dvoma krokmi ale potom mi napíše, že zariadenie nemá aplikáciu, alebo že sa nepodarilo pridať a mám skúsiť znova. Aplikáciu Qubino mám nainštalovanú a zariadenie je tam podporované.  Sad
Odpovědět
#2
S podobným problémom sme sa taktiež stretli a jediné, čo nám pomohlo bolo pridať zariadenie doslova pár cm od Homey. Po pridaní zariadenia už bude komunikovať, aj keď bude ďalej. Samozrejme, dôležité je dobrá MESH sieť ak chcete mať zariadenie ďaleko.
Sme dodávateľom Z-Wave komponentov od všetkých významných výrobcov na Slovenský trh. V našej ponuke nájdete produkty značiek Fibaro, Aeotec, HeatIT, MCO Home a mnoho iných Idea
Odpovědět
#3
(01-03-2020, 10:29 AM)HomeSystem.sk Napsal(a): S podobným problémom sme sa taktiež stretli a jediné, čo nám pomohlo bolo pridať zariadenie doslova pár cm od Homey. Po pridaní zariadenia už bude komunikovať, aj keď bude ďalej. Samozrejme, dôležité je dobrá MESH sieť ak chcete mať zariadenie ďaleko.
  Da sa cez qubino zaluziovy modul ovladat aj naklapanie lamiel?
Odpovědět
#4
Dobrý deň Martin,

áno, dá sa. To nastavovanie je trochu ťažkopádne, ale je to možné. 
Zariadenie sa najskôr pridá, v systéme je potrebné v jeho parametroch zmeniť typ na žalúziu s lamelami, potom je potrebné zariadenie odobrať a naspäť pridať. Následne už máte v systéme modul aj s možnosťou prepnutia sa na nastavovanie lamiel.
Sme dodávateľom Z-Wave komponentov od všetkých významných výrobcov na Slovenský trh. V našej ponuke nájdete produkty značiek Fibaro, Aeotec, HeatIT, MCO Home a mnoho iných Idea
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)