Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Qubino 3 fázový merač energie v HC3
#1
Zdravím [Obrázek: 1f642.png] chcem sa spýtať [Obrázek: 1f642.png] mám FIBARO HC3 a potreboval by som do domu merač energie len nechcem kúpiť hlúposť a potrebujem aby to vedelo komunikovať s fibarom [Obrázek: 1f642.png] celkom ma zaujal váš produkt https://obchod.homesystem.sk/qubino-smart-meter-na-3-fazy/ len neviem či je už použiteľný s fibarom [Obrázek: 1f642.png] a hlavne s HC3
Odpovědět
#2
Thumbs Up 
Zdravím Vás,
zariadenie som otestoval a funguje  Smile
Prikladám aj  printscreen, je to zariadenie 747. Ako vidíte, pridalo to každú fázu samostante aj všetky tri spolu ako jedno zariadenie, takže si to môžete nastaviť podľa potreby, či už meranie každej fázy, alebo osobitne.

Skúsil som zapojiť 10W žiarovku, reportovalo to hneď, bez nejakých zrejmých problémov.


Přiložené soubory Miniatury
   
Sme dodávateľom Z-Wave komponentov od všetkých významných výrobcov na Slovenský trh. V našej ponuke nájdete produkty značiek Fibaro, Aeotec, HeatIT, MCO Home a mnoho iných Idea
Odpovědět
#3
Pri testovaní najnovšej verzie Qubino Smart metra s Home Center 3 sa objavili problémy a tento Smart meter už v Home Center 3 nefunguje. Predošlá odpoveď je tak teraz neplatná. Snažíme sa nájsť riešenie na danú situáciu.
Sme dodávateľom Z-Wave komponentov od všetkých významných výrobcov na Slovenský trh. V našej ponuke nájdete produkty značiek Fibaro, Aeotec, HeatIT, MCO Home a mnoho iných Idea
Odpovědět
#4
Dnes sa nám podarilo danú situáciu vyriešiť a pokiaľ potrebujete tento energy meter používať v systéme FIBARO Home Center 3, máme k dispozícií nástoroj, ako toto prispôsobiť. Je ideálne, ak nám toto dáte vedieť hneď pri objednávke, aby sme Vám poslali už upravenú verziu.
Pokiaľ máte EM, ktorý s FIBARO HC3 nefunguje a chcete to opraviť, kontaktujte nás.
Sme dodávateľom Z-Wave komponentov od všetkých významných výrobcov na Slovenský trh. V našej ponuke nájdete produkty značiek Fibaro, Aeotec, HeatIT, MCO Home a mnoho iných Idea
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)