Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako vypnúť diódu na Aeotec multisenzore 6?
#1
Zdravím, 
je možné vypnúť diódu na Aeotec Multisenzore 6 aby neblikala, keď nie je vidieť pohyb? V changelogu k 1.11. to je popísané takto, len neviem, či to funguje:
1. Added the configuration value 2 in parameter 0x51 to completely disable the LED for motion, wakeup, and sensor report.
Odpovědět
#2
Dobrý deň,

otestované a funguje to. Dôležité je ale povedať, že to funguje len v systémoch, ktoré tento parameter buď majú v šablóne alebo v systémoch, ktoré dovoľujú pridať parametre manuálne. To znamená, že v systéme FIBARO HC2 to nepôjde, ale v HC3 alebo Homey to pôjde.

Nastavenie je potom také, že pridáte parameter 81 a nastavíte jeho hodnotu na "1". Uložiť a je to.
Sme dodávateľom Z-Wave komponentov od všetkých významných výrobcov na Slovenský trh. V našej ponuke nájdete produkty značiek Fibaro, Aeotec, HeatIT, MCO Home a mnoho iných Idea
Odpovědět
#3
Dobry den. Ja mam riadiacu jednotku Homey a tam je moznost vypnut tu LED diodu priamo v nastaveniach, ale vobec mi to nefunguje. 

Vedeli by ste mi poradit, ako to teda vypnut? Lebo v nastaveniach som nenasiel iny parameter, ktory by s tym suvisel...
Odpovědět
#4
Zdravím,
treba zadať parameter manuálne, teda "Raw parameters" a zadáte tam 81,1,1 a uložíte. Dajte prosím vedieť, či to pomohlo.
Sme dodávateľom Z-Wave komponentov od všetkých významných výrobcov na Slovenský trh. V našej ponuke nájdete produkty značiek Fibaro, Aeotec, HeatIT, MCO Home a mnoho iných Idea
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)