Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako nastaviť HetIT Z-Temp2 v systéme Fibaro home center 2
#1
Dobrý deň,
Mám heatIT Z-Temp 2 a riadiacu jednotku FIBARO Home Center2. Po pridaní termostatu do systému mi vo Fibare zobrazuje len ovládanie termostatu a prepínanie OFF/HEAT, avšak nevidím tu ani nemaranú teplotu ani vlhkosť. Vedeli by ste mi poradiť?
Odpovědět
#2
Zdravím Vás,
v HC2 je proces pridávania trošku zložitejší, ale stále je to možné:
- Najskôr pridajte zariadenie HetIT Z-Temp2 do Home Centra 2 v zabezpečenom režime

- Následne choďte do nastavení zariadenia do karty pokročilé nastavenia a prejdite do nastavení pridružení (associations)
- Zrušte single channel asociáciu prvej skupiny (S v Group 1) na Home Center 2, uložte nastavenie a obnovte stránku
- Následne choďte opäť do nastavení asociácií a nastavte Multichannel (M) v skupine 1 aj Skupine 2 na Home Center (prikladám obrázok)
- Uložte a počkajte, kým sa termostat prebudí (štandardne je to nastavené na 900s)

Následne už HeatIT Z-Temp 2 v systéme Fibaro HC2 zobrazuje aj teplotu aj vlhkosť. Prosím berte na vedomie, že pokiaľ používate termostat tak, že pomocou pridružení posielate príkazy do relátok na spínanie kúrenia, aj tieto relátka musia byť pridané v zabezpečenom režime, aby Vám pridruženia fungovali.


Přiložené soubory Miniatury
           
Sme dodávateľom Z-Wave komponentov od všetkých významných výrobcov na Slovenský trh. V našej ponuke nájdete produkty značiek Fibaro, Aeotec, HeatIT, MCO Home a mnoho iných Idea
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)