Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remotec ZXT600 - nefunkčný Cooling Panel - HC2
#1
Dobrý deň, 
viete mi prosím popísať ako pracovať s Cooling Panelom vo Fibare? Po pridaní zariadenia Remotec ZXT600 ovládam klimatizáciu LG z Devices ale po pridaní harmonogramu do Cooling panelu sa nič nedeje, Remotec nedostane signál k zmene teploty. 
Skúšal som aj zmenu hlavného termostatu v miestnosti, či hlavného senzoru miestnosti. Zónu s priradenou miestnosťou mám. 

Ďakujem
Sam
Odpovědět
#2
Dobry den,
Takze Vam na remotec vobec neposiela prikazy? Prosim Vas pri vytvarani zony ste zadali spravnu miestnost, v ktorej remotec mate?
Sme dodávateľom Z-Wave komponentov od všetkých významných výrobcov na Slovenský trh. V našej ponuke nájdete produkty značiek Fibaro, Aeotec, HeatIT, MCO Home a mnoho iných Idea
Odpovědět
#3
(03-06-2020, 07:22 PM)HomeSystem.sk Napsal(a): Dobry den,
Takze Vam na remotec vobec neposiela prikazy? Prosim Vas pri vytvarani zony ste zadali spravnu miestnost, v ktorej remotec mate?

Dobrý deň, 
ano všetko bolo nastavené správne.

Snažil som sa informovať na to priamo u Fibara, tam ma odkázali na manuálne riadenie klimatizácie - klasicky cez "devices"
Ďalej som sa dostal k informácií, že Remotec pracuje len s panelom kúrenia "heating" , tam sa to snažím teraz vyladit a testovať tak aby klíma spolupracovala s kotlom na kúrenie. 

Padlock Samuel
Odpovědět
#4
Pokiaľ Vás Fibaro odkázalo na manuálne riadenie, tak to bude znamenať, že tam majú chybu Smile Ono väčšinou tie panely vo Fibare fungujú len na základe prelinkovaných zariadení, čo v tomto prípade Remotec nie je. 
To, či to však bude fungovať s panelom kúrenia (alebo teda tá logika) tak to je trochu na vyhranie sa. Teoreticky si môžete urobiť osobitnú miestnosť v dome, ktorej dáte vlastný harmonogram a v tej mistenoti bude len remotec. Tým pádom máte klasicky jeden harmonogram na miestnosť na kúrenie a jeden na chladenie. 
Použiť to spolu v jednom harmonograme by mohlo ísť, ak to Fibaro vyhodnocuje ako "Termostat" avšak bolo by asi zložité vypnúť kúrenie/chladenie pretože to sa väčšinou vypína pomocou zníženie/zvýšenia nastavenej teploty. Ak by ste ale znížili tepltou na 16 stupňov, kúriť Vám nebude, ale bude Vám chladiť. Preto by som to skúsil rozdeliť.
Sme dodávateľom Z-Wave komponentov od všetkých významných výrobcov na Slovenský trh. V našej ponuke nájdete produkty značiek Fibaro, Aeotec, HeatIT, MCO Home a mnoho iných Idea
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)